پشتیبانی وب‌سایت

✓ ویژگی

واجب و ضروری

✓ مشخصات بسته

در صورت انتخاب این بسته، سایت شما از خدمات پشتیبانی فنی عموی که شامل خدمات تیکتینگ، پایش مستر وب سایت توسط کارشناسان خبره، جلوگیری از انواع مشکلات امنیتی، رفع مشکلات احتمالی ماژول ها و کامپوننت ها، تمدید دامنه، هاست و . . . بهره مند گردیده این خدمات را به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز دریافت می نماید.

✓ توجه

درصورت عدم انتخاب این بسته توسط مشتری ، متخصصین پشتیبانی فنی اسپیداروب نمی تواند خدمات حرفه ای خود را آنگونه که شایسته و بایسته مشتریان عزیز میباشد ارائه نماید،فلذا منبع اصلی سایت (Source) ، به همراه رمز های عبور هاست و CPNL ،طی مراحل قانونی به مالکین سایت تحویل قطعی شده، از تاریخ تحویل قطعی اسپیداروب تعهدی نسب به عملکرد سایت نخواهد داشت.

پشتیبانی فنی عمومی

general-support

پشتیبانی فنی پلاس

customer-support

✓ ویژگی

اختیاری

✓ مشخصات بسته

علاوه بر دریافت تمامی خدمات اعلام شده در بسته پشتیبانی فنی عمومی، مشتریان عزیز می توانند از خدمات حرفه ای این بسته شامل، معرفی تکنولوژی های روز دنیا در قالب ماژول ها و کامپوننت های جدید در طی مدت زمان قرارداد، پیشنهاد اضافه و یا حذف مواردی که می تواند کیفیت و جذابیت ارائه خدمات وب سایت را افزایش داده و یا به سرعت آپلود سایت کمک کند، ایجاد و مدیریت ایمیل ها و رمز های عبور هاست، سی پنل و . . . بهره مند گردند.

واتساپ اسپیداروب
1
2
3
anformatic-dertificate