تولید محتوا و عکاسی اختصاصی

✓ کاربرد

تولید مقالات، معرفی شرکت، معرفی محصولات و خدمات، تاریخچه شرکت، سیاست ها و . . . مشتریان بر اساس اصول ادبی و نگارش صحیح فارسی.

✓ مشخصات

هنوز هیچ شیوه و روشی بهتر از متون زیبای ادبی و شیوا نتوانسته مشتریان را در وب سایت های منتشر شده جذب نموده برای مدت معینی نگه دارد. حتما برای شما نیز بسیار پیش آمده است که مطلبی را در گوگل و یا یاهو جستجو نموده اید و مطلبی را یافته اید که وقتی وارد وب سایت مربوطه شده اید، هیچ تصویر و ساختار جذابی نداشته است، اما آنقدر مطلب مدنظر ضروری و یا مفید بوده است که برای مدت طولانی شما را مشغول خود نموده است.
مشتریان گرامی می توانند با انتخاب این خدمت در قسمت سفارش دهی سریع در وب سایت اسپیدار وب، مشخصات کمی و کیفی محصولات ویا خدمات خود را با نویسندگان حرفه ای ما درمیان گذاشته، شیواترین محتواهای مورد نیاز وب سایت و شبکه های اجتماعی خود را دریافت نمایند. در قسمت سفارش دهی، انواع بسته های تولید محتوا و قیمت های به روز شده در دسترس شما خواهد بود.

تولید / سفارش محتوا (متن)

content-creator-flat-illustration-online-freelancer

سفارش عکس
(خرید عکس‌های به همراه حق امتیاز)

photographer-min

✓ کاربرد

تامین عکس های حرفه ای برای وب سایت و محتواهای تولید شده

✓ مشخصات

روزگاری نه چندان دور تمامی وب سایت های ایران پر بود از عکس های تکراری، بی کیفیت و غیر مجاز ( بدون حق امتیاز)، اما در سال های اخیر به علت افزایش آگاهی هموطنان، مسئولیت اجتماعی و همچنین رقابت شدید بین هم صنفی ها، دیگر استفاده از عکس هایی با مشخصات فوق ذکر نه تنها مرسوم نیست بلکه بسیار ضرر آور و غیر حرفه است. فلذا اسپیدار وب پیشنهاد می نماید تا مشتریان عزیز با انتخاب این گزینه در قسمت سفارش گذاری سریع وب سایت، این امر مهم را به عهده ما گذاشته و عکس هایی به غایت حرفه را برای وب سایت خود انتخاب نمایند.
لازم به ذکر است، اسپیدار وب می تواند با قیمتی بسیار مناسب، از تمامی وب سایت های حرفه ای و بین المللی عکس های مدنظر شما را خریداری و در وب سایت شما از آنها استفاده نماید.

✓ کاربرد

تهیه عکس‌های حرفه ای و با کیفیت از محصولات، نحوه ارائه خدمات، خط تولید، دفتر مرکزی شرکت، شعبه ها، کنفرانس ها، جشن ها، اعضا هیئت مدیر و سرمایه های انسانی کلیدی و . . .

✓ مشخصات

تیم عکاسی و فیلم برداری خلاق اسپیدار وب، با مراجعه به شرکت و موسسه شما می تواند با دوربین ها و لنز های حرفه ای خود به تعداد دلخواه مشتریان عزیز عکس و فیلم تهیه نموده، وب سایت و صفحات اجتماعی خود را کاملا اختصاصی نمایند.
“شما یک عکس را نمی گیرید، آن را می سازید”
انسل آدامز (Ansel Adams)
با مراجعه به قسمت سفارش دهی سریع اسپبدار وب همین الان یک گام بزرگ به سمت حرفه ای شدن بردارید.

عکاسی صنعتی(مراجعه حضوری)

camera-min
واتساپ اسپیداروب
1
2
3
anformatic-dertificate