آموزش کار با مدیریت وبسایت

✓ ویژگی

آموزش رایگان و عمومی مدیریت محتوای وب سایت

✓ مشخصات

ا توجه به آنکه بیشتر وب سایت های اسپیدار وب با تکنولوژی بسیار جذاب WordPress طراحی می گردد، انتخاب این ابزار توسط اسپیدار وب اتفاقی و بدون دلیل نبوده است.
یکی از مهمترین دلایل انتخاب این ابزار مدیریت محتوا (CMS) سهولت بالای آموزش مشتریان جهت در دست گرفتن مستقل مدیریت محتوای (حذف، اصلاح و اضافه کردن مقالات، خبرها، عکس ها و . . . ) وب سایت خود می باشد. این سیستم به گونه ای طراحی گردیده است، که هر فردی با هر سطح از دانش و شناخت، تنها با کمی صبر و حوصله می تواند به راحتی مدیریت محتوای وب سایت خود را از کارشناسان اسپیدار وب فراگرفته، بدون نیاز به کد نویسی (حتی به انداز یک خط ) مستقلا اقدام به توسعه و بهبود مستمر محتوای سایت خود نماید.
شایان ذکر است برای هر وب سایت ساخته شده توسط اسپیدار وب، در قرارداد یک مرتبه آموزش فوق به صورت رایگان برای مالک وب سایت و یا نماینده ایشان به صورت رایگان وجود خواهد داشت.

آموزش عمومی

general-education

آموزش مجدد

owl-teacher-retraining-

✓ ویژگی

آموزش غیر رایگان

✓ مشخصات

چنانچه به هر دلیلی، مالک وب سایت ( حقیقی و یا حقوقی) نیاز به آموزش مجدد داشته باشد و یا به دلیل ( استعفاء) و یا جا به جایی پست مدیر وب سایت در یک شرکت، نیاز به آموزش مجدد باشد، مشتریان عزیز می توانند با انتخاب این خدمت در قسمت سفارش سریع اقدام به درخواست آموزش مجدد نمایند.

✓ ویژگی

سبک سازی ساختار سازمانی و افزایش کیفیت خدمات

✓ مشخصات

در صورتی که مشتریان ویا مالکین وب سایت ها، به هر دلیلی مانند عدم نیاز به افزایش نیروی انسانی در شرکت ، تمایل به برونسپاری مدیریت محتوای وب سایت خود به اسپیداروب دارند، می توانند با مراجعه به سفارش دهی سریع در اسپیدار وب، مدیریت تمامی محتوای سایت از جمله، خبرها، مقالات، عکس ها و شرح خدمات خود را به کارشناسان اسپیدار وب واگذار نمایند.
به صورت ماهانه گزارشی از عملیات انجام شده بر روی وب سایت مدنظر بر اساس تیکت های دریافتی کارشناسان اسپیدار وب مدون گردیده برای مشتری ارسال می گردد.

عدم نیاز به آموزش(برونسپاری مدیریت محتوا)

education-school-concept
واتساپ اسپیداروب
1
2
3
anformatic-dertificate