طراحی لوگو و تصاویر گرافیکی

✓ کاربرد

برند سازی و تبلیغات حرفه ای

✓ مشخصات

چه کسی می تواند یک وب سایت و یا شرکت تجاری را بدون لوگو و نشان تجاری تصور کند، طراحان حرفه ای اسپیداروب میتوانند برای شرکت و یا محصولات شما جهت برند سازی، تبلیغات و . . . ، لوگو و نشان های تجاری زیبایی را خلق نمایند.

لوگو و نشان‌های تجاری

graphic-design

طراحی گرافیک صفحات وبسایت

Business team working together on web page design. People building website interface on computer. Web development, teamwork, new internet project. Characters in trendy style. Flat vector illustration

✓ کاربرد

جذاب و گیرا نمودن صفحات وب سایت

✓ مشخصات

هنرمندان گرافیست اسپیدار وب بر اساس سلیقه مشتریان و خصوصیات محصولات ایشان با استفاده از تکنولوژی های نرم افزاری و آخرین متدهای طراحی مدرن، صفحات وب سایت مورد نظر را طراحی نموده در اختیار کدنویسان این مجموعه قرار خواهند داد تا ایشان با استفاده از ابزارهای HTML و CSS حداکثر زیبایی مدنظر را بر روی سایت های شما ایجاد نموده، جذابیت مثال زدنی را در قیاس با رقبای شما ایجاد نمایند.

✓ کاربرد

تبلیغات و بازاریابی حرفه ای

✓ مشخصات

تغییر مدیاها ( مجلات، روزنامه ها و محصولات چاپی به وب سایت، صفحات شبکه های اجتماعی و . . .) هرگز نتوانسته است، ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی را دچار تغییر ماهوی نماید، همچنان بروشورها وکاتالوگ ها حرفه ای و حتی سربرگ ها و کارت ویزیت های جذاب می توانند یکه تاز عرصه تبلیغات و بازاریابی باشند. بر این اساس، اسپیداروب ارائه این جنبه از خدمات را برای مشتریان خود فراموش نکرده بلکه سعی دارد با ارائه خلاقترین محصولات دیجیتال، این خدمات را در اختیار مشتریان خود قراردهد.

بروشور، کاتالوگ و ست اداری

Catalog-and-brochure-design

بنرهای دیجیتالی

digital-banner-design

✓ کاربرد

ایجاد تصاویر گرافیکی مدرن و جذاب

✓ مشخصات

امروزه روز تمامی وب سایت ها و صفحات اجتماعی پرشده است از تصاویر گرافیکی خلاق برای جذب حداکثری مخاتبین و مشتریان، در نتیجه، مشتریان عزیز اسپیدار وب نیز نمی بایستی از این رقابت تنگاتنگ خود را مبرا دانسته آن را فراموش نمایند، این بخش از خدمات در خصوص وب سایت ها، خصوصا شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، فیسبوک و . . . ) بسیار موثر است.

✓ کاربرد

ایجاد تصاویر گرافیکی متحرک تبلیغاتی و سرگرم کننده

✓ مشخصات

” انیمیشن همچون ساختن یک رویا از زندگی است و اگر شما رویایی از زندگی نداشته باشید نمی توانید آن را بسازید“
سخن از آقای براد برد (Brad Bird)، دوبلر و انیمشن کار آمریکایی
حتما شما دوست عزیز، بهتر از من می دانید که تمامی کسب و کارها در ابتداء چیزی جز به عینت درآوردن یک رویا نبوده اند، پس شاید بتوان این گونه نتیجه گیری کرد که تنها مالکین کسب و کارهای که توانسته اند با انیمیشن و کودک درون خود ارتباط برقرار نمایند، توانسته اند، جزء پیشتازان عصر خود باشند.
اسپیدار وب با اضافه کردن این خدمت به سایر خدمات خود سعی دارد این ابزار به شدت رقابتی را نیز در اختیار مشتریان خود قراردهد تا بتوانند وب سایت هایی به غایت گیرا ایجاد نمایند. ناگفته نماند که متخصصین و کارشناسان سئو به چه میزان از اهمیت انیمیشن های تبلیغاتی با خبر هستند و آن را توسعه می نمایند.

انیمیشن و پویانمایی

animation
واتساپ اسپیداروب
1
2
3
anformatic-dertificate