ارتقاء رتبه سایت در گوگل

✓ ویژگی

بهینه سازی محیط داخلی وب سایت

✓ مشخصات بسته

در صورت انتخاب این بسته توسط مشتری، تمامی کدهای داخلی وب سایت مطابق با استاندارد های موتور جستجوی گوگل شده، کم حجم شدن عکس ها و حرفه ای شدن تگ ها و لینک های داخلی وب سایت و مشاوره نحوه تدوین محتوا های وب سایت.

بسته سئو On-Page

on-page-seo

بسته سئو محلی

1-min

✓ ویژگی

سئو کامل وب سایت اما محدود به منطقه (محله، شهر، استان و …)

✓ مشخصات بسته

ارتقاء وب سایت مشتریان بر اساس کلمات کلیدی به صفحات اول گوگل در محدوده محله، شهر، استان و ….
شایان ذکر است تمامی موارد ذیل به عنوان خدمات سئو و بهینه سازی ارائه می گردد.
۱. …..
۲. ……
۳. ……..
طی دوره ارائه خدمات سئو، وب سایت مشتریان به صورت ماهانه از طریق سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالیتیکس توسط متخصصین آنالیز شده، گزارش (نموداری) پیشرفت سئو به همراه پیشنهادهای حرفه ای در خصوص ارتقاء مستمر ارائه می گردد.

✓ ویژگی

سئو کامل وب سایت، ارتقاء آن بر اساس کلمات کلیدی در صفحات ابتدایی گوگل در محدوده ایران و همچنین محدوده کلمات فارسی.

✓ مشخصات بسته

شایان ذکر است تمامی موارد بند ۲ ( فوق) به عنوان خدمات سئو و بهینه سازی ارائه گردیده و طی دوره ارائه خدمات سئو، وب سایت مشتریان به صورت ماهانه از طریق سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالیتیکس توسط متخصصین آنالیز شده، گزارش (نموداری) پیشرفت سئو به همراه پیشنهادهای حرفه ای در خصوص ارتقاء مستمر ارائه می گردد.

بسته سئو ایران
(در محدوده کلمات فارسی و کشورعزیزمان ایران)

webdesign-seo

بسته سئو بین‌المللی

seo

✓ ویژگی

سئو کامل وب سایت، ارتقاء وب سایت مشتریان بر اساس کلمات کلیدی ( زبان غیر فارسی وب سایت) به صفحات اول گوگل در محدوده جغرافیایی مد نظر مشتری مانند: ایالتی از کانادا، شهری در فرانسه و یا کشور آلمان با کلمات کلیدی انگلیسی / فرانسوی و یا آلمانی.

✓ مشخصات بسته

تمامی موارد بند ۲ به عنوان خدمات سئو و بهینه سازی در محدوده فوق الذکر ارائه گردیده وطی دوره ارائه خدمات سئو، وب سایت مشتریان به صورت ماهانه از طریق سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالیتیکس توسط متخصصین آنالیز شده، گزارش (نموداری) پیشرفت سئو به همراه پیشنهادهای حرفه ای در خصوص ارتقاء مستمر ارائه می گردد.

✓ ویژگی

جامع، حرفه ای و بی دغدغه

✓ مشخصات بسته

این بسته می تواند همزمان با هریک از بسته های فوق انتخاب گردد. با انتخاب این بسته کلیه محتواهای تخصصی و همچنین تهیه عکس های حرفه ای و دارای مجوز بین المللی به عهده کارشناسان اسپیداروب می باشد.
همچنین در صورت لزوم تیم های عکاسی و فیلم برداری اسپیدار وب با تجهیزات حرفه ای به محل شرکت مشتریان مراجعه نموده عکس ها و فیلم های ( معرفی) بسیار با کیفیت برای درج در وب سایت تهیه نموده بعد از فتوشاپ عکس ها و تدوین فیلم ها یک نسخه در اختیار مشتری قرار داده و یک نسخه را نیز با هماهنگی مالک وب سایت در زمان های مقرر در سایت درج می نماید.
( این مهم می تواند با هماهنگی تیم های تبلیغاتی شرکت ها انجام پذیرد)

بسته سئو پلاس

3
واتساپ اسپیداروب
1
2
3
anformatic-dertificate